Katalog produktów
O firmie
Współpraca
Targi
Zapytanie
Kontakt
Katalog produktów
Aktualności
W tej chwili brak aktualności


O firmie

 

  
inż. Adam Łodyga - założyciel firmy
i główny konstruktor

Firma TECHFA  ŁODYGA - założona w 1991 r. – jest producentem pras pneumatycznych do klejenia elementów drewnianych i z tworzywa sztucznego. Oferta firmy skierowana jest do stolarzy, firm produkujących meble oraz elementy stolarki otworowej i budowlanej, tartaków, firm produkujących elementy z tworzywa sztucznego - klejone warstwowo, osób indywidualnych - realizującycych własne pasje tworzenia w drewnie.

Produkowane przez nas prasy pneumatyczne służą do:
  • klejenia drewna litego w płyty, krawędziaki, belki, stopnie schodowe itp.
  • klejenia/montażu okien, drzwi, skrzynek, tacek i wszelkich konstrukcji ramowych
  • klejenia drewna na długość i pod kątem na różne rodzaje łączeń
  • klejenia drewna wraz z gięciem w odpowiednie kształty
  • obłogowania i okleinowania na zimno drewna, styropianu, styroduru, wypełnień kartonowych
  • klejenia warstwowego elementów z gumy, tworzywa sztucznego np. gąbki itp.

Dysponując doświadczonym zespołem inżynierów i techników, projektujemy i wykonujemy prasy wg własnych pomysłów oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Wysoką jakość produktu finalnego zapewniamy stosując podzespoły renomowanych producentów oraz certyfikowaną stal. Produkowane przez nas prasy wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami unijnymi. Każda maszyna otrzymuje certyfikat - Deklarację Zgodności WE i oznaczona jest symbolem CE.

Oprócz szerokiej gamy pras pneumatycznych, oferujemy wysokiej jakości stolarskie ściski śrubowe własnej produkcji - do klejenia drewna, wykonane na profilach stalowych. Zamocowane na dedykowanych stojakach, stanowią doskonałą alternatywę dla pras pneumatycznych w zastosowaniach indywidualnych. W uzupełnieniu oferty proponujemy nakładarki kleju: ręczne mechaniczne i ciśnieniowe.

Produkowane przez nas urządzenia sprawdzają się przy klejeniu każdego rodzaju drewna. Charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, wysoką jakością wykonania, dużą wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania. Za innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne firma została uhonorowana tytułem LIDERA NOWOCZESNEGO STOLARSTWA oraz ZŁOTYM MEDALEM przyznanymi na targach branżowych w Poznaniu i Katowicach - Budma, Drema i Mebelexpo.

 


 

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą zamieszczoną na portalu internetowym. Nasz firmowy salon maszyn w Nowym Tomyślu oraz konsultanci są dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku - w godz. 8.00-16.00

 
O firmie| Współpraca| Targi| Zapytanie| Kontakt